צור קשר

אנרגיית הקריסטל ואנחנו עולם, הנקרא עולם הקריסטל, מברך אותנו עם אנרגיות מופלאות. זהו העולם ממנו מגיעים ילדי הקריסטל, וכל זה מתרחש בהתאם לתוכנית קוסמית של שיתוף פעולה בין עולמות.

ב"משואות האור" של דצמבר 2001, התבשרנו על שער שייפתח בין ה-11.1.02 ל-18.1.02 בו תהייה כניסה של אנרגיית קריסטל (א.ק) לעולמנו. היחסים בין אנרגיה זו לקריסטלים המוכרים בעולמנו יידונו מאוחר יותר. בינתיים, אני מבקשת להבהיר, שאיננו מדברים כאן על אותן אבנים קסומות, המכונות קריסטלים, אלא, על אנרגיה טהורה המגיעה מעולם אחר. כן נאמר, שהרגישים יחושו בה ויגיבו אליה. עם הזמן כל בני האדם יכילו את תדר אנרגיית הקריסטל. על ילדי הקריסטל אנו שומעים מזה זמן.
ברצוני לשתף את המעונינים בידע שהגיע אליי עד כה, גם מפני שידע שמגיע שייך לכלל וגם מפני שלמודעות אליו ישנן השלכות מעשיות. רב הידע הגיע בתקשור.

אני מבקשת להודות לטל ולנשמתה היקרה על העזרה בתקשורים ובהצלבות, ולמורתי לקבלה ד"ר שושנה צימרמן. מאחר ואינני "מקובלת" - להבנות נוספות מהקבלה, אנא פנו למקור יותר מוסמך ממני.

אלוהים-בורא- כל-העולמות-ומקיימם ברא מספר עולמות (על פי הקבלה 10 - אחד לכל ספירה). בכל עולם ישנם 7 ממדים ו 10 ספירות הבונים אותו. עולמנו מצוי עתה בממד השלישי - מלכות. כדי לעלות לממד הרביעי - יסוד, יש צורך לתדר את הוד (תדר הקריסטל), כשנשלב גם את נצח (ביטול הזמן), נוכל לעלות לממד החמישי - תפארת.
המעבר מממד לממד הוא תהליך מתמשך ומקוטע. אנשים שונים נמצאים בשלבים שונים של המעבר. כמו שלאור ניתן להתייחס בו-זמנית, כאל גל וכאל חלקיק, המעבר בין הממדים הוא תהליך מתמשך וגם "קפיצה קוואנטית". אנשים, המסוגלים (בהתאם לתדריהם האישיים), לחוש ולהשתמש בא.ק הנכנסת לעולמנו, יכולים להתחיל לתרגל בעזרתה את הקפיצה מממד לממד.

האור הגדול
אם נדמה (לשם הבנה בלבד), את האלוהים של עולמנו יושב על כס-מלכות, הרי שמתחתיו מצויה השכינה, שהיא בצד הנשי, האמוציונלי, מעין רוח האמונה מצד החמלה. מן הצד השני לרגלי האל נמצא מטטרון - מהצד הגברי, צד הידע והמעשיות - המוציא לפועל. (בשפת 'מכון לייטריאן™' ומתקשרים נוספים מחו"ל, מכונה מטטרון בשם מטריאה והשם מטטרון מיוחד לאחד המלאכים. אנו נשתמש בביטוי הקבלי). כאן מתחילה הדואליות: ידע ואמונה, רגשיות ומעשיות... אצל היהודים יכול להתקיים האיחוד המושלם בין שכינה למטטרון, מה שיביא לביטול הדואליות ויתבטא באור גדול (משיח שבלב), שיופץ בכל העולם. זו המשמעות של: יהודים אור לגויים. לעזרת התהליך, מצוי בירושלים שער אנרגטי, שייעודו הארת היהודים (הוא לא שייך ליהודים). הבה נתפלל שנדע לטפח ולשמור על שער זה כדי שכל האנושות תוכל ליהנות ממנו.

מטטרון - אדריכל תהליך העלייה
מטטרון הוא אדריכל העלייה של גאיה (כדור הארץ) והאנושות. בני האדם עוזרים/מפריעים בתהליך העלייה של גאיה. הם מביאים את השיעורים לגאיה. לכן גאיה עוזרת להם להתחבר אליה, כדי שהעזרה שלהם לה תהיה עוצמתית יותר. אנו חווים עתה את עליית התדר המשותפת של גאיה ובני האדם. כאשר אדם מעלה את התדר שלו, ממש כמו ברדיו, הוא יכול לקלוט טוב יותר את האנרגיות האלוהיות ואת ההבנות, ואז, גם סגולות של גאיה, וגם של בני האדם מגיעות למימוש ולהתעצמות.

שיתוף פעולה בין עולמות
מטטרון אחראי גם על שיתוף הפעולה בין העולמות. מזה אלפי שנים (לפחות), מגיעות לכאן ישויות מתנדבות מעולמות אחרים. הן מתדרות כאן את התדרים של עולמן. מטטרון לומד דרכן על השילוב של אנרגיות אלה בעולם שלנו. הן מצדן לומדות את נושא ההתגשמות בחומר ומעבירות ידע זה לעולמן. למשל, להבנתי, ישנה בעולם הקריסטל, לאור הידע שהועבר אליו, בחירה בדואליות וביחסי מין. אבל, ויתור על אכזריות (לפחות על חלק ניכר ממנה). נושא המים נלמד עתה בהרחבה בעולם הקריסטל. אנשי הקריסטל יכולים לחוש במשיכה רבה יותר לים, לעיסוק עם מים כנשאי אנרגיה וכספקי אנרגיה, כמטהרים וכמעצימים. עולמנו כאן - הוא העולם היחיד, בינתיים, שיש בו מימוש של ישות מרכזית (גאיה) וישויות מוגשמות (בני האדם) שחיות אתה.

אנשי הקריסטל ה"וותיקים"
בעולם הקריסטל, האנרגיות, שאנו מכנים "אנרגיות קריסטל", מצויות כאנרגיות ולא מוגשמות בצורה הדחוסה של "חומר". בגלל ההקבלה האנרגטית, שניתן לעשות, לקרסטלים המוכרים לנו, קיבלו עולם זה והאנרגיות שלו את שמם.
כפי שניתן לקרוא בספר "מסע הנשמות" מאת ד"ר מייקל ניוטון (ידע המצוי גם בקבלה), הנשמות "מאורגנות" ב"אשכולות". יישות מעולם אחר, לפני התגשמותה בגאיה, מצטרפת לאשכול נשמות ארצי, תהליך המאפשר לה לחוות את עולמנו כ"נשמה ארצית".
לכל אדם הגן הפנימי שלו, אליו הוא יכול להיכנס בזמן מדיטציה. זהו מקום החיבור בין צ'קרת הלב לצ'קרת העין השלישית, או במילים אחרות, החיבור בין הנפש לנשמה. כל גן הוא ייחודי, אך, ישנם מספר אלמנטים הקיימים בכל גן, ביניהם העץ, הנחל, הגשר ומפל המים, שכל אחד מאיתנו מוזמן להיטהר ולהתעצם בו ולפגוש בו את המדריך שלו, את נשמתו.
עקב ההתאמה, שעברו הישויות, שהגיעו מעולם הקריסטל, הן יכולות "לראות" ו"לחוש" בגן-ליבן, קריסטלים ה"נראים" להן כגבישי קריסטל המוכרים בגאיה, אך, אלה "אנרגיות מעבר", הקולטות אנרגיה מעולם הקריסטל ומשפעלות אותן לאנרגיות קליטות בארץ.
גם אם אינך "איש קריסטל", אתה יכול להזמין קריסטלים לגנך. זו אחת הדרכים המומלצות להתחברות עם אנרגית הקריסטל. זו לא התחברות ישירה עם א.ק. המגיעה מעולם הקריסטל (כרגע, התחברות כזו אפשרית רק לאנשי קריסטל), אלא, עם א.ק., שעברה התאמה דרך השמש. בהתאם להתפתחות האישית, אתה מוזמן להעשיר את גנך בקריסטלים "ארציים" ולחוות את השתנותם בעזרת א.ק.. אם אתה רגיש לאנרגיות, תרגיש בהבדל.
רוב ילדי/אנשי הקריסטל המתגלגלים כאן זמן רב מכילים מכלול של תדרי קריסטל. בגן האישי שלהם, הם יכולים לפגוש גן קריסטלים ממגוון רחב. לפעמים הם יכולים לחוש רק בחלק מהקריסטלים, ועם התפתחותם הרוחנית הארצית נחשפים בפניהם עוד ועוד קריסטלים. הם יכולים לחוות אותם באופן נפלא בעומדם במפל המים בגנם.

ילדי הקריסטל ה"צעירים"
רוב ילדי הקריסטל המגיעים עתה, נושאים כל אחד רק סוג מסוים של קריסטל. לפי תדר הקריסטל שהם מתדרים, גם סוג הריפוי שהם מביאים וכן תכונות נוספות שלהם. למשל, ילד טורמלין אוהב שיישאו אותו בתנוחת "עמידה ישרה". יתרה מכך, ישנו קשר בין יכולות הריפוי של ילד קריסטל לבין תכונות הריפוי של אבן הקריסטל המאפיינת אותו: טיהור, חיבור שמים וארץ, קישור בין אנשים ועוד. ב"משואות האור" נאמר שילדי האינדיגו (שהם מהעולם הזה) סללו את הדרך לילדי הקריסטל. ואכן, אחד המאפיינים של המגיעים מעולמות אחרים הוא פגיעות גבוהה מאוד. מפני שהם מתדרים תדרים שונים, הם מתרגמים מילים ומעשים של בני המקום בצורה שונה, ולכן נפגעים. ה"וותיקים" שבין ה"קריסטלים" למדו ליצור "דרכים עוקפות", שגם חוסמות אותם. משום כך, הם צריכים ללמוד מחדש להיות פגיעים אבל לא פגועים. ילדי האינדיגו לימדו את ההורים ואת המערכת להיות רגישים יותר, כך שיפגעו פחות בילדי הקריסטל. ועל כך כולנו מודים להם.

לחלק מילדי הקריסטל החדשים המעבר מעולם לעולם קשה ומוזר, והם עוברים תקופת הסתגלות לא קלה (להם ולהורים), בחודשי חייהם הראשונים. במהרה יגלו ההורים, שילדים אלה (גם עם חלקם "היפרים") מאוד שלווים ורגועים מבפנים. לפעמים יתבטא הדבר גם בקושי להסתגל לרעש והמולה ולמוזיקה דיסוננטית. כולם קצת נוקשים (כקריסטל - לאו דווקא פיזית), אבל עם הרבה אור ויכולת אהבה גדולה. כמו אותו מ"כ בצבא שמצד אחד קשוח ומצד שני דואג לפיקודיו כמו אימא יהודייה.

רפואה קוואנטית
אנשי הקריסטל יכולים, לבקשתם, לחוש בקרינה הישירה של אנרגיית הקריסטל מעולמם לכאן. זו קרינה מאוד 'חדה' וקווית, כמו קרן לייזר. ( עדכון מנוב' 2004: לאחרונה למדתי שישנן לפחות שתי קבוצות של אנשי/ילדי קריסטל. האחת מתדרת א.ק חדה כמתואר כאן. השנייה מתדרת אנרגית קריסטל מעוגלת ורכה יותר), בעזרת תרגול אנשי קריסטל יכולים להגיע למצב שבו יוכלו לרפא בני אדם בקרינה זו = רפואה קוואנטית. הם יכולים להפנות אותה ישירות למקום שדורש טיפול, או לקבלה קודם לתוך לבם, להעצימה ולשנותה עם הקריסטלים המצויים בלבם, ולהתאימה למטופל ורק אז לשדר אותה. מניסיוני, כשאני משדרת קרן של א.ק. למטופל, שלא מסוגל לקלוט אותה ישירות, הקרן פשוט זזה הצידה. כך נמנע נזק של קרינה, שהאדם לא מסוגל להתמודד עימה. לפעמים, אזור מסוים יכול לקבל קרינה (נניח אצבע ביד) ואזור אחר לא (למשל הברך), התגובה היא מאד אינדוידואלית.
ממורי לרפלקסולוגיה, ד"ר שמואל קורצוויל, למדתי "להעלות" בעייני רוחי את המטופל מעל לגופו הפיסי השוכב על המיטה. שילוב זה של טיפול בשתי רמות מביא לתוצאות ריפוי מדהימות. בסוף הטיפול, אני מאחדת את שתי הרמות בגוף הפיזי. בשנים האחרונות, אני מוסיפה, בשלב זה, טיפול בעזרת א.ק.. ישנם מצבים, בהם האדם לא מסוגל לטיפול ישיר בקרן אנרגית הקריסטל, אבל, החלק "שמעל" כן יכול. עם הזמן והטיפולים, גם הגוף הפיזי עובר התאמה לטיפול ישיר.
ניתן להשאיר במקום הטיפול, מעין מחולל קטן של האנרגיה, שימשיך לפעול. אך ברגע שאין נוכחות של 'ישות קריסטלית', הטיפול עוצמתי פחות. על מנת שתהיה הקרנה, יש צורך בישות מייצגת מ'האין חומר' (מוגשמת או לא מוגשמת). זהו אחד התפקידים של ילדי הקריסטל. איש קריסטל יכול גם לקרוא לעזרה ישות מרפאה מעולמו - לצורכי ניתוח, לדוגמה. התוצאות הן מדהימות, אבל נדרש עוד הרבה תרגול כדי להגיע לטיפולים עוצמתיים ונכונים.

התוכנית הגדולה
האנרגיה בעולם הקריסטלים מצויה במצב של 'אין חומר' (מקביל למונח בפיזיקה קוואנטית - אנטי חומר. המינוח הוחלף כאן כדי להימנע משיפוטיות המצויה במילה 'אנטי'). אין חומר נמשך לחומר. בהשתלבות בין שניהם מגיעים לשלמות, לאור. מכיוון שאנשים עדיין לא מסוגלים לקבל את האין-חומר ישירות, ב11.2.02 הגיע אין-חומר מעולם הקריסטלים לשמש, נפגש בחומר והתקבל אור ששודר כקרינה אלקטרומגנטית (=אור) 'מעוגלת' יותר מהשמש לארץ. האין-חומר בא כדי לעזור לעשות את הקפיצה הקוואנטית. למרות שפוטנציאל קפיצה זו יכולה להתממש גם ללא עזרה מעולמות אחרים. לאדם קשה לראות את התכנית האלוהית הספציפית לעולמו, בגלל מורכבותה. עוד יותר קשה לו להבין את 'התכנית הגדולה' של כל העולמות. בתכנית הגדולה יש איזון גם בכל עולם וגם בין העולמות. (כמו שיש איזון בתוך האדם, בין בני האדם, בתוך גאיה, בין גאיה לאדם, בתוך כל כוכב, ובין הכוכבים). לכן, טוב שבתהליך האיזון הארצי והעולמי, תתחיל כבר להיות מעורבת אנרגיה מעולמות אחרים. אנרגיית הקריסטל משפרת את האנרגיה הארצית במובן של טיהור דרך העלאת תדר. עליית התדר נעשית על ידי אהבה. אנרגיית הקריסטל מביאה אתה אהבה מכיוון שהיא גורמת לאנרגיות לא מאוזנות להפוך לאור. האהבה מאזנת ומפשטת את עליית התדר. ככל שהתדר גבוה יותר, כך רמת הטיהור גבוהה יותר - אלו תהליכים המתרחשים בו-זמנית.
תוספת:
אחרי ששוחחתי עם אנשים, שקראו את המאמר, אני מרגישה צורך להוסיף ההבנות הבאות: היות ישות מעולם אחר המוגשמת כאן, אין פרושה שזו "נשמה גבוהה" בטרמינולוגיה הנהוגה ע"י מספר אנשים כאן. העולמות נבראו במקביל. בכל עולם "הדרך" מתחילה בתדר מסוים. בעולמנו, כאן, ללמוד להכיל ולתדר את אנרגית הקריסטל זו התפתחות ועלייה בדרך. בעולם הקריסטל, ללמוד להכיל ולתדר את תדר גאייה, זו העלייה. כאשר את/ה פוגש/ת בילד/איש קריסטל, אל תחוש/י נחות/ה. הודה לו על התנדבותו, העזר בו ובמתנותיו הנפלאות, שמור עליו, תוך הבנת קשייו המיוחדים. כהורה, הייה תמיד גאה בילדך, אהוב אותו ללא תנאי וללא קשר ל"גובה" נשמתו ומוצאה, אם אתה יודע אותם או לא. ההמלצות לגידול ילד קריסטל (קשה להגזים בחשיבותן) נכונות לכל הילדים: אהבה, חום, רגישות, סדר יום יציב ומאורגן, רגישות ותשומת לב לתגובת הילד לאנשים בסביבה ולאירועים, תוך גיבוי ותמיכה בו. אם הנך ילד/איש קריסטל, הייה עניו במפגשייך עם הנשמות הארציות המופלאות והנפלאות, למד מהן מה שהתנדבת ללמוד לעולמך ועזור להן כפי יכולתך. זו השותפות במיטבה.
כניסת אנרגית הקריסטל
אנרגיית הקריסטל שהגיעה בפברואר - נכנסה ישירות ללב, גרמה להתכווצותו (ועקב כך לעתים ל'דלקת ראות') ואח"כ להרחבתו. הרבה פעמים עליית תדר מלווה בהתרחבות הלב (אפילו פיזית). עד שנוצר איזון חדש, האדם יכול לחוש כאב בלב, עד כדי תסמינים הדומים להתקף לב. (אין מדובר בכאב המתפתח בעקבות מאמץ). אם הא.ק.ג. תקין ואין כל ממצא רפואי - בדרך כלל ניתן להירגע ולקבל את ברכת ההתרחבות.

פגשתי בחוסר איזון זמני בגוונים שונים כתגובה לכניסת האנרגיה. אשמח לשמוע על חוויותיכם. אתם מוזמנים לשאול אותנו שאלות - מהן נלמד ונגדל גם אנו.
באהבה רבה.

 

להורדת המאמר כקובץ word או להדפסה לחצו כאן


E-mail : Dorit@innergardenhealing.com   -   08 940 1660 : טל
להצטרפות לרשימת תפוצה של של האתר לחצו כאן
 
אנרגית הקריסטל בשרות:
 

 
 
   

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים

   אתרים מועדפים

כל הזכויות שמורות© innergardenhealing.com