צור קשר

הבנות נוספות בקשר לאנשי הקריסטל


הודייה גדולה לכל מי שכתב אליי בעקבות המאמר הראשון: "אנרגית הקריסטל ואנחנו". לפעמים, לצערי, לא יכולתי לעזור לאנשים בשאלות בנושא קבלה ובנושא ילדי אינדיגו - אני לא רואה את עצמי מומחה בתחומים אלה. יש להבין שכמו בתחומי ידע ארציים, כך גם בידע מתוקשר - לכל אחד המקטע שאליו הוא מחובר ושאותו הוא יכול לקבל ולהעביר לשאר.

כרגע, הקשר שלי הוא עם עולם הקריסטל, ובעולם הזה עם מטטרון. הידע של מטטרון הוא עצום ורב (אם כי סופי), והוא משתף אותי רק בחלקים החשובים לעבודתי עתה. יש לי מורה, כאן בארצי, ד"ר שושנה צימרמן, שמחוברת לידע, המשלים את הידע של מטטרון. חלק מהידע המובא כאן - הגיע מעבודה משותפת של שתינו, ובסופו של דבר, זוהי המטרה - לחבר ימין ושמאל וביחד להגיע אל האיזון.

חלק מהתגובות שקבלתי למאמר כללו ידע, שאלות וסיפורים - ששלחו אותי להתבוננויות נוספות, והיוו 'טריגר' להבנות נוספות. אני מודה לכולם ומבקשת מכם להמשיך לכתוב אליי (גם אם תשובתי מתעכבת לעתים).

הידע לגבי תפקידם של ילדי הקריסטל נחשף אט אט. כפי שכבר כתבתי, יש להם תפקיד בהפצת אנרגיית הקריסטל ובעזרה לאנושות ולכדור הארץ בהתאמה לאנרגיה זו. פעולה זו נעשית במספר דרכים, שהידועות לי כרגע הן:

1. אחת התופעות שחזרה על עצמה אצל ילדי הקריסטל, המצויים במודעות, היא חזיונות של מערכי קריסטלים. איש קריסטל רואה לפתע בחלום או בהקיץ קריסטלים ענקיים יפהפיים, לעתים שקופים לעתים צבעוניים, הממוקמים במקומות אסטרטגיים - מטהרים ומעצימים אזור שלם. כאן בישראל לפעמים מוצבים מספר קריסטלים בו זמנית במספר מקומות - ומתקיים קשר מאוד מיוחד ביניהם.

איש קריסטל יכול גם לבקש הצבת קריסטל במקום מסוים. למשל, בדיוק ברגע זה (צהריי ה-3.6.02) הבנתי שאני מתבקשת להציב מערך קריסטלים בהודו בעוד שעה - אז יתקיים שם מעגל אור גדול, ומיד ארגנתי קבוצת אנשים (ביניהם אנשי קריסטל) שיצטרפו מישראל למעגל.

בזמן האחרון, כשאני יושבת למעגל אור עם הקבוצה שלי - אני "מעמידה" בעיני רוחי קריסטל גדול במרכז החדר - האור ששולחים כל יושבי המעגל מטוהר ומועצם על ידי הקריסטל ונשלח ליעדו. מה שמביא אותי לתפקיד השני של ילדי הקריסטל:

2. ילדי הקריסטל משמשים, ויותר מכך ישמשו - תחנות ממסר לאור. מאחר והיהודים בחרו ונבחרו ליצור את אור האיזון הגדול בלבם (במקום שבו מצויים לוחות הברית), ילדי קריסטל רבים ירגישו משיכה וקשר מיוחד ליהודים - מפני שהם ישמשו תחנות ממסר להפצת אור זה בעולם. (תודה לסבתא ששלחה לי אי-מייל על נכדה הקריסטלי - והביאה אותי לקבלת הבנה זאת).

3. אנשי/ילדי קריסטל משדרים אנרגיית קריסטל לכל סביבותיהם. זו הסיבה שהרבה פעמים אנשים חשים אי נוחות ותחושות מעורבות של משיכה ודחייה כלפי אנשי הקריסטל. מצד אחד, אנרגיות הקריסטל מביאות לאיזון ולריפוי, ומצד שני, תהליכי הריפוי כוללים גם משברי מחלה. אנרגיית הקריסטל הפוגעת בחסימה, מזעזעת ומערערת אותה, דבר שיכול להביא לרטטים לא נעימים - שבעקבותיהם יגיע הריפוי והאיזון.

4. אנשי קריסטל עוזרים לסובבים אותם לעבור התאמה לאנרגיית הקריסטל, שכפי שדווח ב"משואות האור" - נכנסת עתה גלים גלים לכדור הארץ, ובעתיד אמורה כל האנושות לתדר אנרגיה זו. בכל מקום בו נמצאים אנשי הקריסטל, הם מתדרים אנרגיה של העלאת תדר. איש קריסטל מודע יכול להקרין אנרגיית קריסטל מלבו ללב של אדם אחר. המודעים והרגישים לאנרגיות - יחושו את האנרגיה המיוחדת ואת עבודתה עמם.

5. שחרור נשמות. כאשר הנשמה יוצאת מהגוף בעת הפטירה, נפתחת מנהרת אור - דרכה עולה הנשמה. את התהליך הזה תיארו רבים לפני. לצערנו, נשמות רבות מגלגולים רבים נשארו "תקועות" על כדור הארץ.


אנשי קריסטל מיוחדים מאומנים כבר עכשיו להאיר ולשחרר את הנשמות השבויות. תפקיד גדול נועד לאנשי הקריסטל בשלב המעבר הסופי לממד החמישי - עת יקרוס כדור הארץ בממד הנוכחי. נשמות של אותם אלה שלא יהיו במודעות באותו שלב, יתקשו לעלות. יש חשש לסתימת המעברים של עליית הנשמות. אנשי הקריסטל ישמשו כצוותי הצלה של הנשמות ויעזרו להן לעלות.

תופעה נוספת הקשורה לאנשי הקריסטל ששמתי אליה לב במפגשי עם אנשי קריסטל וקיבלתי לגביה הסבר מתוקשר: כנראה כתוצאה מהבדלים בין עולם הקריסטל לעולמנו כאן - לרוב אנשי הקריסטל יש "בעיות למידה", אינני יודעת את ההגדרות המקצועיות, אך זהו סוג מסוים "ליקוי למידה" המכונה בציבור "דיסלקסיה". המעודד הוא שילדי הקריסטל יוכלו "להיפטר" לגמרי מבעיות אלה - מפני שמדובר כאן בתהליכי הסתגלות - שאם נהיה מודעים אליהם, נוכל לטפל בהם.

בנוסף, אנא, אל תתפלאו להגיון המיוחד שלהם - הם באו מעולם אחר.

עוד הערה אחת לפונים אליי בקשר לעוברים. המלצתי החמה היא: אל תטרידו את נשמת העובר - חכו ללידה ורק אז אתם מוזמנים לפנות אליי.

אודה על כל שאלה וסיפור שתפנו אליי. היעזרו בסבלנות - אני עונה לכולם.

 

להורדת המאמר כקובץ word או להדפסה לחצו כאן


E-mail : Dorit@innergardenhealing.com   -   08 940 1660 : טל
להצטרפות לרשימת תפוצה של של האתר לחצו כאן
 
אנרגית הקריסטל בשרות:
 

 
 
   

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים

   אתרים מועדפים

כל הזכויות שמורות© innergardenhealing.com