צור קשר

אנרגית הקריסטל בשירות ביטול אנרגיות השואה

ילד מקסים, בן לאשת קריסטל מדהימה, למד אצלי סדנת רייקי יחד עם אימו. אחרי מספר חודשים הגיע אלי לטפול: הפסיק כמעט לאכול ולשתות, מצב רוחו תקין, אבל, נראה "הולך ונמוג". התחלתי לטפל ברייקי: הבחנתי מסביבו ומעליו במלאכים וביניהם אותו אחד שבא ללוותו לעולם הנשמות. התחלתי להתפלל להמתקת דין תוך כדי המשך הטיפול. הילד התאושש. באותו זמן לא הכרתי את המושג: אנרגית קריסטל. עברו מספר שנים והילד חזר אלי. עכשיו, כבר נמצאתי במקום אחר וקבלתי את ההבנה: שלוחה של נשמת הילד הייתה רב גדול בתקופת השואה, לאחר מות הרב , נשמתו לא עלתה לעולם הנשמות (ראה מאמר: אנרגית הקריסטל בשירות עילוי נשמות). התפלאתי: רב כל-כך גדול, שלא איבד אמונתו באלוהים על-אף כל נוראות השואה - מדוע לא עלה? והתשובה הגיעה: אנשי הקהילה סמכו עליו, נאחזו בו, שאבו ממנו נחמה וכוח באותם זמנים קשים. הרב, באהבתו הרבה לצאן מרעיתו , לקח על עצמו את הפחדים שלהם וסבלם. אנרגיות אלה עטפו את נשמתו ולא איפשרו לה לעלות. ערכנו שחרור של האנרגיות ועזרנו לנשמת הרב לחזור אל צרור החיים. ככל הנראה, התוכנית הנשמתית של הילד לגלגול זה הייתה לנקות את אנרגית השואה, ולכן בחר באם שהיא איש קריסטל, שאנרגיותיה עוזרות לעבודה זו. אלא, שהסתבר, שלא מספיק להיות איש קריסטל - יש צורך גם ב"טכניקות" ובכוונות מודעות כדי להשלים המלאכה. בסיום ה"טיפול", נוסף לתפילות ובקשות, לקח הילד תמצית קריסטל מתוצרת "לייף אנרג'י" הישראלית בשם New Me - המאפשרת, בין היתר, לנשמה לבחור בחירה נשמתית חדשה לגלגול נוסף, בלי הצורך לעלות קודם לעולם הנשמות.
ההבנות המטפוריות שלנו היום הן: כשאלוהים בורא שמים וארץ יצר את "חוקי המשחק" להתנסות של עולמנו בממד זה, הוא בחר ללמוד את הדואליות. שמים וארץ, אור וחושך, מים מתחת לרקיע ומעל לרקיע, יבשה ומקווה מים, יום ולילה, זכר ונקבה. ישנו "לוח משחק", ישנם כללים, ישנם גבולות. להבנתי, אנרגיות השואה חרגו מגבולות ה"משחק". לכן, הדרך היחידה האפשרית היא להשמיד אנרגיות אלה. כמו שלעיתים רחוקות קורה, ונשמה חוטאת בצורה קיצונית ואין ברירה אלא להשמידה. מאחר ואנרגיות השואה הן חריגות ומצויות מעבר לגבולות העולם הזה, יש צורך באנרגיה חיצונית כדי למגרן. כאן באה לעזרנו אנרגית הקריסטל המגיעה מעולם אחר (ראה מאמר: אנרגית הקריסטל ואנחנו), וב"טכנולוגיות" מיוחדות, אותן יכולים להפעיל אנשי קריסטל הבאים מעולם הקריסטל, יכולה לבטל ולהשמיד את אנרגיות השואה.
רבים מהחיים עמנו היום חווים חוויות קשות, בלתי מוסברות, כתוצאה מאנרגיות שואה, שהם נושאים בדרך זו או אחרת.
רבות מדובר במדינתנו על דור ראשון, שני, שלישי ועכשיו גם רביעי לשואה. כפי שראינו בסיפור הילד, התופעה יותר רחבה. אנשים מגיעים אלי עם סימפטומים מגוונים, הנעלמים כשמטופלת אנרגית השואה. אביא מספר מצומצם של דוגמאות, כדי להדגים אמירה זו, ואשתדל לא להלאות אתכם מדי, קוראי היקרים.
כשלמדתי נטורופתיה, אמר לנו אחד המרצים, בחצי בדיחות הדעת: " אסטמה - זו מחלה ששולחים למתחרה שלך". נערה נחמדה אפשרה לי להבין אמירה זו. בהיותה בת 15 נסעה עם כתתה לטיול. האוטובוס היה צפוף - חלק מהתלמידים ישבו על המדרגות או עמדו. הם נסעו בדרך עפר והאוטובוס נמלא אבק. למרות שעצרו, הנהג סרב לפתוח הדלתות. האוויר היה דחוס ומאובק. האסמטים החלו להיחנק - והמשאפים נשלפו. אותה נערה, בפעם הראשונה בחייה, חוותה התקף אסטמה קשה מאד. למזלה, היא נעזרה במשאף של חבר. כשחזרה הביתה, היא פנתה לרופא מומחה, שאבחן בצורה מוחלטת - אסטמה. היא החלה בטיפול אינטנסיבי יומיומי. אחרי מספר חודשים, לא חל כל שיפור. למרות שלא היה לה עוד "התקף", הרי שנשימתה בלילה הופרעה. כשבדקנו, הבנו: בגלגול הקודם היא הייתה ילדה בשואה. היא חיזקה את הילדים בסביבתה, דאגה ועזרה להם. בגלל חיבורה החזק עם נשמתה הגבוהה, היא לא חששה כלל לעצמה. החוויה, אולי הקשה ביותר, של הילדים האחרים נחנקים בתא הגזים, השפיעה עליה עמוקות. האוטובוס - מיכל מתכת אטום, ללא יכולת לצאת, חוסר האונים וילדים נחנקים - העלו מחדש את החוויה ההיא. רק אחרי ניקוייה, היא חזרה לנשום ברכות בלילות.
אישה, בשנות הארבעים לחייה, עומדת בפני גירושין וחווה חרדות אדירות, בלי להבין את פשרן. בשואה הייתה ילדה שנותקה מהוריה, סבלה מאד ולבסוף מתה. בעלה היום היה אביה בשואה. בחוויה שלה, הניתוק מבעלה הוא גזר-דין מוות שלה, וחמור מכך סבל אדיר. הטיפול בטראומה, ביטול אנרגיות השואה והתחושה העמוקה, שלמרות הנטישה שם, הוריה מאד אהבו אותה - אפשרו לה להתחבר מחדש לאהבת בעלה ולאהבתה אותו.
בחורה בשנות העשרים הגיעה אלי לייעוץ נטורופתי. מגיל צעיר היא מאד שמנה. מאז שזוכרת עצמה היא בדיאטה. מצד אחד נכספת לאוכל ומצד שני רואה בו רעל. השומן, בהרבה מקרים, משמש כהגנה מהסביבה החיצונית, בעיקר באזור הבטן - אזור הרגשות. בחורה עדינה, רגישה, אוהבת, נסגרת מהעולם, חווה כעסים עזים ומרירות. נוטה לדיכאונות. הסתבר,שהנערה הייתה ילדה בשואה ובנוסף, שלוחה מנשמת סבתה, שהייתה קשורה לשואה, נכנסה לגופי האור שלה.
התבקשתי לעזור למשפחה, שהיחסים בין חבריה היו קשים מנשוא ובלתי מובנים. היה ברור, שאהבה גדולה שורה ביניהם, וביחד עם זאת הם היו מסוכסכים וגרמו עוולות אחד לשני. זוג ההורים ניצולי שואה, שדבקו בהם רסיסי נשמות אהובות שנספו בשואה. לאחר מות האב, נשמתו לא הצליחה לעלות והיא נמשכה ע"י רסיסי הנשמות המצויות על האם וע"י האם עצמה. נשמת האב מצויה הייתה גם אצל אחד מבניו עם אנרגיות הסבל, תחושת המחסור, הפחד וחוסר האונים שלה.
אחד היתרונות של העבודה עם אנרגית הקריסטל הוא, שניתן לעבוד ברמה האנרגטית, בלי לדעת את ה"סיפור השלם". כלומר, לנקות את אנרגיות השואה מרסיסי הנשמות, להחזיר הרסיסים לנשמות - גם בלי לדעת מיהן אותן נשמות ומהי הטראומה שעברו - לעזור לנקות אנרגיות שדבקו בנשמה ולעזור לה לעלות.
חשוב לציין, שכל פעם שנערכת עבודה אנרגטית עם אנרגית הקריסטל, מורגש שינוי מיידי. יחד עם זאת - חובה לטפל גם במישור הארצי (רצוי בעזרת פסיכולוג או עובד סוציאלי). בעקבות המצבים האנרגטיים שהיו, נוצרו דפוסים ארציים של תגובות ברמה הרגשית, החשיבתית, ההתנהגותית.... דפוסים אלה יש לזהות ולשנות בצורה מודעת, אחרת, מתרחש בלבול גדול. זו הסיבה, שאני לא מטפלת באנשים ללא הסכמתם, אלא, אם הם בשיחות עם אחד מעמיתי.
עלמת-חן יפהפייה, יהודיה, הגיעה למחנה ריכוז ושבתה את עיניי הקצינים הנאציים. כדי להציל עצמה, היא שיתפה פעולה עמם, קיימה איתם יחסי-מין ועשתה מעשים קשים כנגד עמה. היא הייתה כל הזמן בהתלבטות גדולה, לקחה אליה סבל של יהודים אחרים, בעיקר עברה עינויי נפש בשל הילדים. אבל, לא היה לה האומץ לעבור, כביכול, לצד הסובל. לאחר מותה, נשארה נשמתה תקועה שם מיסורי מצפון ומעומס הפחדים והקשיים, גם של אחרים. התבקשתי לעזור לשלוחה אחרת של נשמתה בגלגול הנוכחי, מפני שסבלה מחלומות ביעותים, דיכאונות, תחושה שהיא רעה ונדחית ע"י אחרים, שיודעים עליה דברים, שהיא לא יודעת. עצב, כאב, רגשות אשמה. כל אלה עברו, ולמדה לפתח דפוסים בריאים חדשים, בעקבות הטיפול, בו נשטף באנרגיות קריסטל החלק התקוע של הנשמה, אנרגיות השואה בוטלו. נשאר רסיס נשמה קטנטן (כנראה, שחלק מהנשמה הושמד - השילוב של אנרגיה נאצית, אונס ועוד היה, כנראה, קשה מנשוא ומתיקון), הרסיס עלה והתחבר עם הנשמה למעלה. הגלגול הנוכחי גם עבר טיפול מיוחד באור.
הדוגמא האחרונה היא אולי הקשה ביותר מבחינת הסימפטומים, משך הטיפול, ריבוי שלבים בטיפול וההבנה של ה"סיפור". קצין נאצי, שנשמתו לא עלתה (כנראה כמו יתר הנאצים). שלוחה אחרת של הנשמה באה לפה, כדי לעזור להעלות את השלוחה התקועה, תוך שהיא מקדישה עצמה לאור. סיפור חיים מזעזע. גבר בשנות הארבעים לחייו. כל חייו סבל מהפרעות שינה. רק היה עוצם עיניו, היה חש בטלטלות עזות, עד כדי נפילה מהמיטה.כשכבר ישן, היה מתעורר בתחושת חנק עד כדי כמעט התעלפות. לא הצליח במערכות יחסים, לא הצליח להתמיד בעבודה, קשריו עם משפחתו מעורערים. תחושת אובדן וניתוק מהעולם. עבודתנו שילבה טכניקות של אנרגית קריסטל עם כוונוני לייטריאן ותמציות קריסטלים מבית לייף אנרג'י. נכון להיום, שנתו רגועה, הוא מצא עבודה, מאושר ומתמיד בה. וגם קשר זוגי נראה באופק.
זהו אחד המקרים החוזרים ומזכירים לנו שיש מוצא וסופו של האור לנצח.

להורדת המאמר כקובץ word או להדפסה לחצו כאן


E-mail : Dorit@innergardenhealing.com   -   08 940 1660 : טל
להצטרפות לרשימת תפוצה של של האתר לחצו כאן
 
אנרגית הקריסטל בשרות:
 

 
 
   

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים

   אתרים מועדפים

כל הזכויות שמורות© innergardenhealing.com