צור קשר

לייטריאן™ - "להכיל את מלוא עוצמת האור בחייך".

 

התעוררתי בתחושת אורגזמה באמצע מנוחת הצהרים,כשאני מרוגשת כולי.מעלי, בצד ימין נכח ספינקס ענק זוהר. ידעתי מיד - זה אות. טלפנתי לקביעת הכוונון הראשון. לפני לכתי לישון, קראתי פרסום על הלייטריאן™. כשנפגשתי עם המילה לייטריאן™,משהו זז בתוכי.התלבטתי. ישנן כל כך הרבה "שיטות" חדשות, שמגיעות היום לעולמנו - כולן נשמעות נפלא, כולן מבטיחות ניסים.
איך לבחור? למי יש כסף לזה?
רק היום, כשנתיים אחרי, אני מתחילה להבין את הקשר שלי ושל הלייטריאן™ אל הספינקס - אבל על-כך בפעם אחרת.
למחרת קיבלתי את כוונון לייטריאן™ להעצמה בטלפון. בזמן הכוונון, מעצמת האור, ג'ודי קצת התבלבלה, אני שמעתי את רשרוש הניירות, ורק אז הבנתי, שהכוונון מועבר בהקראה. למרות שהייתי , כבר מספר שנים מורה לרייקי אוסואי, לימדתי והרבתי להשתמש בעצמי בטיפול מרחוק, קשה היה לי להימנע מהספקנות: "ג'ודי מקריאה לי מספר עמודים בטלפון ואצלי אמורים להתחולל שינויים מרשימים?" קבעתי עם ג'ודי להמשך השבוע כוונון תנופה, הפעם בביתה. נאלצתי לדחות. הכוונון הראשון היה כל-כך עוצמתי, לפי רמת התגובות שלי, שהייתי זקוקה לעוד מספר ימים, עד שאוכל לקבל כוונון נוסף. מטריאה , כנראה, "החליט" לחזק את אמונתי בלייטריאן, כדי שאתמיד בדרך...
על מה, בעצם, מדובר?
אנשי העידן החדש יודעים מזמן: גאיה משתנה ומכינה עצמה לקפיצה לממד החמישי.
גאיה הינה יישות. גופה הפיזי - הוא כדור הארץ שלנו, ההילה שלה מגיעה עד קצה האטמוספירה. כדי לממש את תוכנית העלייה שלה, היא זקוקה לנו, בני האדם. אנו משפיעים עליה ומושפעים ממנה. במקביל להתעוררותה של גאיה למודעות עצמית גבוהה יותר, אנו, בני האדם, מתבקשים להיות בסנכרון מלא עמה. העולם שלנו חווה התפתחות מואצת. עצור רגע וחשוב: כיצד נראו חיינו לפני 30 שנה? 20 שנה? מהם השינויים וההתפתחויות שחלו בשנה האחרונה? הידע מגיע לעולמנו בקצב מואץ. גם ברמה האישית - אנשים עסוקים יותר בפנימיות שלהם, רגשית ומנטלית - כל אחד מאיתנו חש בהתעוררות הכללית שלו ו/או של אנשים בסביבתו. כל אחד בוחר אם לנוע אל האור או להישאר בחווית ה"צל".
אנו זוכים להרבה עזרה מישויות גבוהות ומעולמות אחרים. לפי התקשור על "יום האמת" (למי שלא הספיק לקרוא לפני שירד מהאתר של "הוצאת אהבה" - מוזמן לפנות אלי ולקבל עותק - מומלץ.), מה - 17.9.01 , אנו נמשיך לקבל עזרה ברוכה מ"למעלה", אבל, בתנאי, שנבקש אותה במפורש. אין יותר התערבות ללא בחירה שלנו. אנו מוזמנים לקבל עלינו את האחריות לבחירות שלנו ולתוצאותיהן.
כיוונוי לייטריאן™ מהווים חיבור של המתכוונן עם מטריאה, המסטרים הנעלים ויישויות נוספות. חיבור,שיש בו התנדבות מצידם לעזור לנו, והצהרת בחירה, כוונה ונכונות מצידנו.
מ 1994 הגיע לשרות האדם שיטת הלייטריאן™, שהתקבלה בתקשור ע"י כריסטופר ומרי ג'לם בארה"ב. מסוף 1997 היא מופצת ברחבי העולם.
בלייטריאן™ מספר תחומים: העצמה, ניקוי, רייקי, ריפוי והגשמה. (ג'ודי הוסיפה לנו גם ידע).
מטריאה:" כאדריכל של תוכנית ה"עלייה" האנושית והגלובלית עבור כדה"א, אני מזמינכם לקחת את תפקידכם בתהליך המקודש בעוצמה יתרה. אני מציע לכם את קרן העצמה להפעלת האצה בתוככם, להמריץ את תהליך ההפעלות האנרגטיות ולפתחכם לרמות גבוהות יותר של אור. השתתפותכם דרושה בתוכנית מפוארת זו. הגיע הזמן לפעולה מתוך עוצמה. אני מזמינכם להצטרף אלינו בטרנספורמציה המדהימה של האנושות וכדור הארץ."
כיוונוני לייטריאן™ הם הדרך הקלה וההכרחית שלך לניקוי וריפוי אישי, להעלאת התדר האישי, החיבור עם הניצוץ האלוהי שבך. הגשמת אנרגיות האני הגבוה בכלי הפיזי. זו הדרך לטרנספורמציה של חייך לחוויה של מודעות מורחבת, חישה משופרת וידיעת האלוהות, האחד.
ניקוי לייטריאן™
כולנו עוברים תהליכי ניקוי בדרך הקשה, שיש המכנים אותה "האוניברסיטה של
החיים", "בעיות" ו"קשיים" המאתגרים אותנו לשחרור חסימות ואנרגיות לא
מתאימות ולטהר עצמנו, על-מנת שנוכל להכיל יותר אור, טהור יותר. ניקוי
הלייטריאן™ עוזר לנו במהירות ובעדינות ל"דלג" על חלק ניכר מהחוויות הלא
נעימות, לחוות פחות תגובות אוטומטיות, הנובעות מהתמכרויות, ספקות, פחדים
וכאב.
בניקוי לייטריאן™ 6 שלבים העוזרים לנו לשחרר, באופן עדין ומלא, תבניות
אנרגטיות התורמות למתח פיזי ונפשי, חסימות ומעצורים רגשיים ורוחניים
עמוקים, תבניות חוסמות, שמקורן במשפחה, תרבות, חברה, דת והשפעות
אחרות. תבניות התנהגות מושרשות לא רצויות והתמכרויות. וכן השפעות
הנובעות מקיבעון של חיים קודמים ועתידיים.


רייקי לייטריאן™
רבים מאיתנו חוו את ההשפעות הברוכות של עליית תדר באמצעות סדנאות רייקי אוסואי. לפני 5 שנים, יכולנו להסתפק ברמה 3 לפי ד"ר אוסואי. היום היא רק הבסיס. התדר של גאיה עולה בקצב מואץ, ובמקביל אנו זוכים ברייקי לייטריאן™, המאפשר לנו קפיצות תדר מואצות. אם ננסה להדגים מספרית, הרי שלרייקי עפ"י ד"ר אוסואי הפוטנציאל להעלות את תדרך מ-5 ל-5.8. קארונה מסטר ל-6.2. עם כוונוני רייקי לייטריאן™ ניתן להגיע ל9 ויותר.
המסטר הנעלה לחמלה (השראה ומקור הרייקי):"כוונתי היא לעורר את האנושות לרמות השמימיות של תחומי התדר הגבוהים של הרייקי - כדי לסייע לבני האדם בעת כניסתם לשלב חדש של קיומם. משאלת לבי היא להבהיר ולהרחיב את השימוש בקרן הרייקי ולנקות ממנה את המסתורין. אני מגיש מתנה זו של רייקי לייטריאן לאנושות כולה כדי להאיץ את תהליך הריפוי האישי, להעלות את התדר ולהכינה להיות המין האנושי החדש."
כיצד מועברים הכוונונים?
פשטות השיטה מאפשרת לכל אחד להתחבר במהירות ובקלות.
הכוונונים מועברים:
פנים אל פנים, בטלפון ומרחוק.
הכוונונים הם אישיים. ניתן לקבלם גם במסגרת סדנא, בה קל יותר להבין הידע והמידע המצומדים וליצור קבוצת תמיכה.
אם את/ה מרגיש/ה שהנושא מסקרן/מרטיט אותך - את/ה מוזמן/ת ליצור קשר

 

להורדת המאמר כקובץ word או להדפסה לחצו כאן


E-mail : Dorit@innergardenhealing.com   -   08 940 1660 : טל
להצטרפות לרשימת תפוצה של של האתר לחצו כאן
 
אנרגית הקריסטל בשרות:

 
 
   

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים

   אתרים מועדפים

כל הזכויות שמורות© innergardenhealing.com