צור קשר

אנרגית הקריסטל בשרות שחרור אנרגיות אונס

אונס. רבות נכתב, ואני מניחה שעוד ייכתב אודות הטיפול הכמעט בלתי אפשרי בנפגעי/ות אונס. מטפלים נפלאים עוזרים למזער הנזקים, אך, כנראה, ששחרור אנרגית האונס הוא קשה מאד.
אחרי ששני המלאכים בדמות אנשים מתקבלים ע"י לוט בביתו בסדום, נאמר: בראשית יח' 4-8: "טרם ישכבו ואנשי העיר אנשי סדם נסבו על הבית מנער ועד זקן כל העם מקצה. ויקראו אל לוט ויאמרו לו איה האנשים אשר באו אליך הלילה הוציאם אלינו ונדעה אתם. ויצא אלהם לוט הפתחה והדלת סגר אחריו. ויאמר אל-נא אחי תרעו. הנה-נא לי שתי בנות אשר לא ידעו איש אוציאה-נא אתהן אליכם ועשו להן כטוב בעינכם רק לאנשים האל אל-תעשו דבר כי על-כן באו בצל קרתי". גם דברים אלה של לוט לא עוזרים ליצרים המשולהבים של אנשי סדום - והמלאכים נאלצים להגן עליו.
לפני המבול: בראשית ו' 5: "וירא יהוה כי רבה רעת האדם בארץ וכל יצר מחשבת לבו רק רע כל היום". השימוש במילה יצר והמיקום מיד לאחר ו' 2: "ויראו בני האלהים את בנות האדם כי טבת הנה ויקחו להם נשים מכל אשר בחרו", נותן לי את התחושה של השתלטות אנרגיה יצרית מינית לא מאוזנת, שיצאה מכלל שליטה. בשני המקרים הנ"ל הפתרון הוא השמדה. נראה שתיקון לא אפשרי.
מה עושה את האונס ליותר מפגיעה בגוף, בפרטיות, בזכות הבחירה החופשית ועוד אלמנטים הקיימים, גם, למשל בעינוי קשה של אדם כלוא? קטונתי מלהבין. להרגשתי - כאשר מעורב היצר המיני - ישנה פגיעה בקודש. ביהדות טכס הנישואין כולל: חופה, קידושין וביאה. כל אחד משלושתם מספיק. כשהופכים השניים לבשר אחד, שותפה גם השכינה. אין זו רק פעולה חושית, שהיא הטריגר הארצי, אלא, זהו אקט רוחני-נשמתי מהמעלה הראשונה.
ה"שריטה" (בפי העם) ברמה הנשמתית של אונס חורגת מהגבולות הנתפסים על-ידינו. מניסיוני עם מטופלי, מי שחווה אונס, אפילו בגלגול רחוק, מתקשה מאד לתקן האנרגיות - אפילו כשהן מופיעות לא בהקשר מיני בגלגול זה, כגון חוסר אונים, ניצול, דיכוי ועוד. חלק נכבד מבעיות האישות נובעות מאנרגית אונס המצומדת לנשמה.
עולם הקריסטל (ראה מאמר: אנרגית הקריסטל ואנחנו) נותן משקל כבד לשחרור אנרגיות האונס מעולמנו.
פעמים הרבה, שותפים לאונס מגלגולים קודמים, חוזרים בגלגול זה כאחים, הורים-ילדים או בני-זוג.
אחרי הטיפול בטכניקה של אנרגית הקריסטל - מורגשת תחושת הקלה גדולה .
גם אחרי שהטיפול בטראומה שלם, ואנרגיות האונס נוקו ושונו, עדיין קיים הקשר הקרמתי עם האונס/ים - הסליחה השלימה מביאה לסיום מוחלט של התהליך. בזמן הטיפול באנרגית הקריסטל, הנשמה מתחברת עם תדר הסליחה. תהליך הסליחה, שנעשה ברמה הנשמתית, מאפשר את הסליחה שתעשה בתמיכת המטפל. יש להבין, שסליחה חייבת להתממש גם ברובד הארצי/נפש, וגם ברובד הנשמתי. הסליחה הנשמתית - היא, ורק היא מבטלת/מתקנת את הקרמה. היא ורק היא מבטלת את הצורך במפגשי-תיקון נוספים. לפעמים אנו מבקשים סליחה וסולחים ברמת הנפש, אבל לא מצליחים להתחבר לרמת הנשמה. כשבין הנשמות קיימת הסליחה, היא מאפשרת לכל אחת מהנשמות המעורבות להמשיך הלאה בדרכן.
נוסח מוצע לסליחה:
"אני סולח/ת לכל מי שאי פעם פגע בי. אני מבין/ה שלכל דבר תכלית, גם כשאינני מבין/ה ויודע/ת את התמונה הכללית הכוללת השלימה. אני סומך/ת על התוכנית האלוהית, שמח/ה לקחת בה חלק ולמלא את המוטל עלי בשמחה ובאהבה. ממקום זה אני סולח/ת לכל מי שפגע בי, ואיפשר את הלימוד הגדול והצמיחה. אשרי שגדלתי ואני יכול/ה להמשיך בדרכי שמח/ה ומאושר/ת, נקי/ה מכל קשר וחיבור למצבים שלא היו לי נעימים ובוחר/ת לבחור בכל רגע מחיי באהבה ובאושר".

להורדת המאמר כקובץ word או להדפסה לחצו כאן


E-mail : Dorit@innergardenhealing.com   -   08 940 1660 : טל
להצטרפות לרשימת תפוצה של של האתר לחצו כאן
 
אנרגית הקריסטל בשרות:
 

 
 
   

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים

   אתרים מועדפים

כל הזכויות שמורות© innergardenhealing.com