צור קשר

אנרגית הקריסטל בשירות עילוי נשמות תקועותת.נ.צ.ב.ה - ראשי תיבות החקוקות על רוב מצבות היהודים בארץ - תהא נשמתו צרורה בצרור החיים. על מצבתו של אדם מת, אנו מאחלים, שנשמתו תהיה צרורה בצרור החיים? במקביל אנו מתפללים לעילוי נשמתו. מה הקשר?
הנשמה הינה נצחית. עם מות האדם, היא עוזבת את מלבושה הגשמי, ואמורה לעלות לעולם הנשמות, להמשך דרכה, ואולי , גם, תרד לגלגולים נוספים. זהו צרור החיים.
העלייה לא תמיד קלה. סיבות רבות יכולות לגרום לנשמה להישאר בצד הזה ללא מלבוש פיזי: פחד, כעס, מרירות, משקל עודף של חטאים, רגשי אשם, קללות, ייסוריי מצפון... לפעמים אהובי הנפטר לא משחררים אותו, ומושכים אותו לכאן. היהדות מלמדת אותנו כיצד לחיות את חיינו כך, שנוכל , בבוא הזמן, לעלות בקלות. מנהגי האבלות, כמו הדלקת נר נשמה וקריאת תהילים, עוזרים אנרגטית לנשמה לעלות. עם עלייתה, עוברת הנשמה שבעה מדורים, עליהם אחראי, מטטרון. המעבר בין המדורים מתאפשר רק אם הנשמה מספיק מטוהרת.בין המדורים נמדדת מידת הטוהר ונעשית עבודת טיהור. לפעמים נשמה נדחית והיא נופלת חזרה.
נשמה, שעזבה את הגוף ולא הצליחה לעלות (ולהיכנס תחת כנפי השכינה), נשארת "תקועה" בין "שמים לארץ" - זהו המצב בו היא לא נמצאת בצרור-החיים.
מספר עצום ונורא של נשמות נשארות "תקועות". חלקן נשארות במצב רדום, בעיקר בתוך האדמה. חלקן מחפשות לעצמן משכן חדש, והן חודרות לגופי האור של אדם אחר. רוווח המצב בו נשמות "תקועות" "נכנסות" לילדיהן או נכדיהן. לפעמים הכניסה היא לאנשים שיש אליהם קשר קארמתי. לפעמים שלוחה תקועה מגיעה אל שלוחה מגולגלת של אותה נשמה, כדי לבקש עזרה בעלייה.
נשמה, הנכנסת לגוף השייך לנשמה אחרת, פועלת בניגוד לחוקים הקוסמיים, והיא גורמת בכך נזק גם לעצמה וגם לנשמה הפונדקאית. כשהפונדקאי ימות, ייפרדו הנשמות, והנשמה ה"טפילה" תישאר "תקועה". בינתיים, היא לא מכבדת את זכות הבחירה החופשית ואת פרטיות ה"פונדקאי", משתלטת עליו וגורמת לו לחוש ולעשות דברים, שהם שלה ולא שלו, בניגוד לבחירתו.
בהתאם לנשמה שפלשה לאדם, הוא חווה חוויות שונות. הצורות הנפוצות בהן נתקלתי: פחדים, חרדות, דיכאונות, בלבול, התמכרויות, שמיעת קולות, הפרעות אכילה, הפרעות שינה, עשית דברים בניגוד לרצון, כאילו כוח חזק ממך מניע אותך. לפעמים, אפילו בדברים קטנים כדוגמת אותה אישה, שרצתה לנסוע למקום מסוים, ומצאה עצמה נוהגת לבית סבתה המנוחה, שנשמתה הייתה תקועה עליה והתגעגעה לביתה. חוויות שהנשמה ה"טפילה" חוותה בחייה הופכות להיות לחלק מהחוויות, המחשבות והרגשות של ה"פונדקאי".
לדוגמא, אם הנשמה נשארה תקועה עקב התעללות מינית שעברה - הפונדקאית יכולה להרגיש פחד מיחסי מין ותגיב תגובות כאילו היא עצמה נאנסה בעבר.
ישנם מטפלים המשחררים מאדם נשמה תקועה, אבל, לא יודעים כיצד לעזור לה לעלות. חלק, אפילו, מפחידים אותה ובכך מקשים עליה עוד יותר. אמנם ה"פונדקאי" ירגיש שחרור, אבל, ברמה הקוסמית נגרם נזק.
אחד התפקידים החשובים של אנשי וילדי קריסטל הוא לעזור בעילוי נשמות (ראה מאמר: "אנרגית הקריסטל ואנחנו"). כיום ישנן טכניקות מיוחדות, העושות שימוש באנרגית הקריסטל ועוזרות לפנות את האנרגיות הקשות מהנשמה התקועה ולהעלות אותה.

מעשה בבחור שראה בבית קפה בחורה. הוא הרגיש קשר חזק לאותה בחורה, אבל, לא ניגש אליה. שנתיים אחר כך סיפר לי, שמאז אותו ערב בבית הקפה, הוא לא יכול לשכוח הבחורה ולא מסוגל לפתח מערכת יחסים עם אף בחורה אחרת. הסתבר, שמצויה אצלו נשמה תקועה הקשורה לאותה בחורה. הכמיהה אליה היא של הנשמה התקועה והיא המפריעה בחיבורים אחרים.
ישנם מקרים, בהם "יושבות" אצל אדם 2 נשמות תקועות המסוכסכות בינהן. אדם א' הרג אדם ב', ואיים על אשתו של אדם ב', שלא תדבר, תוך איום על בנה. נשמת הילד של אדם א' לא עלתה. שלוחה אחרת שלה התגשמה פה. כפי שקורה פעמים רבות, שלוחת הנשמה שלא עלתה נכנסה לגופי האור של השלוחה המוגשמת. הקשיים הגדולים נוצרו, כשנשמת אשתו של אדם ב' הצטרפה גם היא.
אנו יכולים לראות כאן, כמה מורכבת יכולה להיות "התסבוכת", כשנשמות לא עולות ונכנסות לאנשים אחרים. טכניקות אנרגית הקריסטל מאפשרות טיפול בטראומות העבר (ראה מאמר: "אנרגית הקריסטל בשירות הטיפול בטראומה), ועילוי קל ומהיר של הנשמות.
נשמות תקועות מרבות לעבור בתוך המשפחה. הגיעה אלי בחורה עם פגיעה מוחית קלה, שנהגה לגנוב מבנות כיתתה. את שללה הייתה נותנת לאחרים ולא משתמשת בו. גם כשתפסו אותה "על חם", התעקשה שלא גנבה, וניתן היה להבחין, שאכן, היא מאמינה שלא גנבה. זהו אחד מהסימפטומים האופייניים לפעולתה של נשמה תקועה - האדם באמת לא מודע למעשיו. בבירור עמוק יותר הסתבר, שמדובר בנשמה ש"תקועה" אצל אמה - שלוחה שלה נכנסה אליה בזמן הלידה, בתהליך אלים, ששלל חמצן מתאי-המוח המתפתחים. בבדיקה נוספת הסתבר, שנשמה זו פלשה גם לאחיה של הבחורה.
לפעמים, נשמה תקועה "מבינה" שעומדים "לסלק" אותה, ולפני שיש סיכוי להביאה לרצון לעלות, היא מתעתעת בנו. פנתה אלי טלפונית אמא לילדה, שאחרי מחלה פשוטה, התחילה לגמגם. בדקתי ומצאתי שישנה אצלה נשמה תקועה. למחרת בבוקר, לפני בוא הילדה לקליניקה, בדקתי שוב - ולא מצאתי מאומה, רק שישנו קשר לגילגולים קודמים. טיפלתי בילדה ברפלקסולוגיה, ותוך כדי הטיפול, ערכתי טיפול טראומה לגלגוליה הקודמים. מצב הגמגום השתפר אך במעט. הטיפול הבא נערך בבית הילדה, מסיבות טכניות. להפתעתי, מצאתי , שהנשמה התקועה עברה להתחבא אצל האחות ומשם הפריעה לילדה. עילוי הנשמה פתר את הגמגום מיד.
"טריק" יותר מקובל הוא, שאחרי שפונים אלי - ה"בעיה" נעלמת מבלי שטיפלתי. הבן-אדם לא מגיע לטיפול - מפני שהוא כבר חש בטוב. ואז, הסימפטומים חוזרים. אני חייבת לציין, שלצערי, הטעייה זו עובדת יפה, למרות שאני מזהירה את מטופלי מפניה.

חלק מהנשמות נתקעות בבתים מסיבות שונות - אם בגלל קשר עם מישהו מבני הבית, ואם בגלל קשר לבית עצמו. עם התגברות כניסת אנרגית הקריסטל בשנים האחרונות והשלמת רשת הקריסטל (ראה תיקשוריהם של לי קרול וסטיב רותר), הרבה נשמות, שהיו רדומות, מתעוררות ומעוררות. בתים שמתחתם נמצאות נשמות נמות, לעיתים, מתמלאות בהן. לא תמיד כרוך התהליך במפגעים כגון סיפורי הבלהה על טירות רדופות רוחות. בביתנו התארחו 3 נשמות תקועות צעירות ונחמדות, שהתעוררו, כנראה, מהאנרגיות בבייתנו. הן לא הפריעו לנו ואנחנו לא להן - עד שעלו. אבל, ישנם מצבים, שהנשמות בבית מאד מפריעות ומשפיעות לרעה על בני-הבית. במקרים אלה, יש לעזור להן לעלות - והמצב בבית ישתפר מיידית.

קורה ואדם חש ברע, או אפילו חולה קשה, מפני שהנשמה המשלימה שלו מושכת אותו אליה. מצב כזה יכול להתקיים רק אם הנשמה המשלימה תקועה. ישנם מטפלים ה"פותרים" את הבעיה ע"י "הכנסת" הנשמה התקועה לגוף לא לה, שהרי אם לא עלתה, לא יכולה לקבל גוף משלה. - צא/י ולמד/י והערך/י בעצמך אילו נזקים אדירים נגרמים בתהליך לשתי הנשמות המשלימות, ל"מארח" ולקוסמוס כולו. כשמטפלים אלה לא מצליחים ב"פרוצדורה" זו, הם מנתקים את הנשמה ממשלימתה ובוחרים לה באופן אקראי נשמה אחרת שתהייה משלימתה - חזרה למצב של תהו ובהו.

עילוי נשמות הוא מצווה גדולה ויש לה חשיבות קוסמית אדירה. בואו לא נקל ראש בעזרה לנשמות ולעצמנו.

 

להורדת המאמר כקובץ word או להדפסה לחצו כאן


E-mail : Dorit@innergardenhealing.com   -   08 940 1660 : טל
להצטרפות לרשימת תפוצה של של האתר לחצו כאן
 
אנרגית הקריסטל בשרות:
 

 
 
   

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים

   אתרים מועדפים

כל הזכויות שמורות© innergardenhealing.com