צור קשר

אנרגית הקריסטל בשרות הטיפול בטראומה


כשהיה מ. בן שנתיים, הוא התחיל לדבר על חברו ש.. בליווי תנועות ידיים של אווירונים שוחח עמו שיחות של טייסים. ההורים חשבו שבנם משוחח עם חבר דמיוני, כמו ילדים אחרים שהכירו. שני דברים התמיהו אותם: 1. ה"שיחה" הייתה ברמתה ובמושגים המקצועיים ממש כמו של טייסים בוגרים. 2. נודע להם, שבחיל האוויר, אכן היו שני טייסים חברים טובים מ. וש. ושניהם נהרגו. מ. גדל. אני הכרתי אותו כשהיה בן 6 - ילד צנום, די חלשלוש, קצת מתבכיין, עם פחד גבהים ופחד ממים. אביו סיפר, שבביקור בחצרים - גילה בקיאות מדהימה. בהיותו בן 9, ערכתי לו טיפול בטראומה, בהתייחסות מודעת לגלגולו כטייס, שנהרג בתאונת מטוס. מ. לא ידע על הטיפול, שבוצע לבקשת אימו, מבלי לשתפו. היום, חצי שנה אחרי - מ. שוחה נלהב (בגלגולו כטייס היה ספורטאי מצטיין ושחיין מעולה), מטייל עם הוריו טיולי אתגר, הכוללים טיפוסים, קפיצות, מים ועוד. גופו התחזק, הפסיק לבכיין, נפתח בנועם לחבריו ומשפחתו.
להבנתי (שתואמת הבנתם של רבים וטובים) - בזמן טראומה, ניתק רסיס מהנשמה עם אנרגית הטראומה, הוא שנאמר: פרחה נשמתו. גם בהיות הרסיס מנותק מהנשמה, בד"כ "תקוע" באזור התרחשות הטראומה, הוא ממשיך להשפיע על הנשמה.
מטפלים אינדיאנים (ואחרים) נוהגים לצאת ל"מסע" רוחני בחיפוש הרסיס האובד. כשהם מוצאים אותו, הם מטפלים בו, מבריאים אותו ומחזירים אותו לנשמת המטופל. טיפול זה מביא לביטול אנרגית הטראומה ולהחלמה מהירה מהסימפטומים, שנוצרו כתוצאה מהטראומה.
לעולם הקריסטל (ראה מאמר: אנרגית הקריסטל ואנחנו) חשוב לטהר מה שיותר מהר את האנרגיות בעולמנו. אנרגית הקריסטל עם תכונות ה"אנטי חומר" שלה - בהיפגשה באנרגיות "לא רצויות" הופכת אותן לאור. כדי שתהליכים אלה יהיו מבוקרים, ישנה "החלטה", שרק אנשי קריסטל שיודרכו בטכניקות מיוחדות יוכלו להיעזר באנרגית הקריסטל לטיפולי טראומה וטיפולים אחרים. טכניקת טיפול בטראומה שאני "קיבלתי" מאפשרת במספר דקות לשחרר אדם מטראומות רבות מגלגול זה ומגלגולים קודמים.
המושג טראומה, בטרמינולוגיה שאני משתמשת בה, מתייחס לכל מצב לא נעים בעבר, שיש לו השלכות בהווה. מאחר ולא כל הטראומות שחווינו, אפילו לא אלה מהגלגול הנוכחי, באות לידי ביטוי בכל רגע בהווה, במילה השלכות אני כוללת גם רישומים אנרגטיים.
אני מבקשת להדגיש: כל חוויה טראומטית מייצרת דפוסים התנהגותיים, מחשבתיים, רגשיים ואחרים במודע או שלא במודע. לפני טיפול אנרגתי בעזרת אנרגית הקריסטל, מומלץ לזהות דפוסים אלה. אחרי הטיפול, כדאי לזהות הדפוסים ולעבוד על שינויים, תוך בחירת הדפוסים הרצויים. בשלב זה רצוי להיעזר במטפל וורבלי: פסיכולוג או עובד סוציאלי. דוגמא קטנטנה להבהרה: נ. פחדה לנהוג בכבישים בין עירוניים. ערכתי לה טיפול טראומה לשחרורה מהפחד. עד שלא נכנסה למכונית ונהגה, לא שונה הדפוס, למרות שבסיס הפחד כבר לא קיים.
ל. סבל מטראומה בעקבות תאונה. אחד הסימפטומים הפוסט-טראומתיים שלו היה הפחד לצאת מהבית לרחוב. המטפל שלו פנה לעזרתי ללא ידיעתו של ל. ערכתי טיפול. באותו יום צלצל ל. למטפל שלו ודווח שיצא עם חברים לבית-קפה. יש לזכור: למרות שכבר היה אפקט מעשי, אין לוותר בשום פנים על המשך הטיפול הפסיכולוגי כדי לעבד ולממש את מכלול השינוי.
כשהייתה י. ילדה, היא נסעה ברכב שהיה מעורב בתאונה. בתאונה נהרגו הוריה. הטראומה לוותה אותה כל חייה. היא סבלה מפחד ממוות וחרדת נטישה. היה לה קושי גדול להתחבר עם אנשים ולאהוב, אפילו את הקרובים לה ביותר, מפחד פן תאבד אותם. כתוצאה מטיפול טראומה בעזרת אנרגית הקריסטל, זיכרון התאונה שוחרר מהרובד הטראומתי שלו, היא הפכה יותר נעימה, רכה, נחמדה ואוהבת. חשוב לציין, שלמרות שהשינוי בעקבות הטיפול היה מיידי, במשך חודשים, עדיין היו מורדות ועליות.
ג. סעדה את אימה בשנותיה האחרונות, כשסבלה ממחלה קשה ומתמשכת. שנים לאחר מותה, המשיכה להרגיש עצב וגעגוע אליה. תחושת הסבל של האם לא נטשה אותה. הטיפול שלי כלל גם: טיפול טראומה לנשמת האם ולג., החלפת אנרגיות בין שתיהן - כך, שכל אחת לקחה לעצמה וקיבלה אחריות על האנרגיות של עצמה ולא של השניה. אז, הופרדו אנרגטית, נשמת האם עלתה (ראה מאמר: אנרגית הקריסטל בשרות עילוי נשמות). לאחר הטיפול ג. הייתה מסוגלת לשוחח על הנושא בלי בכי וסערת רגשות שליוו את השיחות שקדמו. היא למדה לשמר את זיכרון האם, ובו-זמנית לחיות: לשמוח, לעשות, ליצור קשר בריא עם בעלה וילדיה.
ר. הייתה בתחילת טיפול פסיכולוגי, בעקבות קשיים בזוגיות. נשמתה ביקשה רק טיפול טראומה חלקי. הגיע רסיס נשמה מאד, מאד כבד. היה צורך לעזור ל"פצפץ" את כל העטיפות שלו ולשחררן. נותר רסיס קטן, שסירב לחזור לנשמתה, אלא בתנאי, שייקח איתו רסיס אחר של נשמה אחרת, שישן בתוך עטיפה כבדה. רק כשהבטחנו לשחרר גם אותו, חזר הרסיס של ר. והתאחה עם נשמתה. הרסיס מהנשמה השניה עלה למעלה וכל האנרגיות העודפות פונו. בעקבות הטיפול דווחה ר. על הרגשה של שחרור גדול ממועקה שהייתה בה. חל שינוי בדפוס הקשר שלה עם אחרים - הפכה יותר עצמאית ואוטונומית, תוך וויתור על רגשות אשם.

טיפול טראומה בעזרת אנרגית קריסטל - מאפשר לאדם לשחרר במהירות את הרבדים הטראומתיים של האירוע, שמעתה נחווה על-ידו כמרוחק. מבחינת עולם הקריסטל, פונו ושונו אנרגיות קשות. מבחינת המטופל, כדי שהשינוי יעשה בצורה שלימה ברמה הארצית, יש לעבד ולעבוד כדי לזהות ולשחרר הדפוסים הפוסט טראומתיים ולבחור חופשית בחדשים.

 

להורדת המאמר כקובץ word או להדפסה לחצו כאן


E-mail : Dorit@innergardenhealing.com   -   08 940 1660 : טל
להצטרפות לרשימת תפוצה של של האתר לחצו כאן
 
אנרגית הקריסטל בשרות:
 

 
 
   

Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים

   אתרים מועדפים

כל הזכויות שמורות© innergardenhealing.com